SCRH64B-101
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
SCRH64B-101
Part Number : SCRH64B-101
Manufacturer : Signal Transformer
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SCRH64B-101 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 5.207 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 20 %
Current Rating : 420 mA
Saturation Current : 420 mA
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 536 In Stock
Width : 6.4008 mm
Length : 6.5024 mm
Shielding : Shielded
Inductance : 100 µH
Test Frequency : 1 kHz
DC Resistance (DCR) : 1.03 Ω