SI3220-BQ
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
SI3220-BQ
Part Number : SI3220-BQ
Manufacturer : Skyworks Solutions, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SI3220-BQ More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Packaging : Bulk
Number of Pins : 64
Number of Channels : 2
Max Power Dissipation : 941 mW
Operating Supply Current : 65 mA
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Interface - Telecom
Qty : 576 In Stock
Applications : Hybrid, electric & powertrain systems Medical PC & notebooks
Interface : SPI
Case/Package : TQFP
Min Supply Voltage : 3.13 V
Number of Circuits : 2
Nominal Supply Current : 22 mA
Max Operating Temperature : 85 °C